ce se intampla cu mine? la ce doctor trebuie sa merg pentru consult?

Ametelile si vertijul

Postata de alinapanait93 cu 7 ani in urma.

Buna! De cateva zile am niste dureri de cap foarte puternice (nu pot sa merg nici pana la baie din cauza durerii), iar ieri dimineata m-am trezit cu ameteli ba chiar imi pierdeam echilibrul cand mergeam si cu o usoara durere de cap, starile de ameteala au durat cam 3-4 ore. Astazi iar ma doare capul si am usor stari de ameteala iar ochii ii simt obositi. Va rog imi puteti spune de ce am toate aceste simptome si la ce doctor trebuie sa merg pentru un consult? Va multumesc pentru timpul acordat!

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp1472917118

acum 7 ani

Cred ca ar fi fost indicat sa mergi la urgente poate fi ceva grav. Cu cat ajungi mai repede cu atat mai bine!