Ce sa fac ?

Ametelile si vertijul

Postata de MembruMobileApp150330210316643 cu 4 ani in urma.

Am făcut o mulțime de investigații nu gasesc nici un răspuns ma simt foarte slăbit nam putere deloc tremura tot organismul în general după masa mai pronuntat mai sunt și amețeli ochii ma dor cind ii incordez la lumina. Iar dacă maninc puțin mai mult îmi perd și pofta de mincare și a doua zi și abia ma scol din pat da slăbit ce ma simt. Problema e deja de mut timp luni...

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/7-boli-care-se-pot-ascunde-in-spatele-oboselii_15530