buna

Ametelile si vertijul

Postata de melania23122275 cu 12 ani in urma.

imi cer scuze pentru deranj, as dori sa stiu daca simptomele pe care le am sunt grave, de aproximativ 2 saptamani ma doare pe coloana vertebrala(partea de jus) mai ales in partea din spate a gatului si parca si ametesc , se poate sa am spondiloza la varsta de 25 ani?sau poate fi ceva mai grav? ce mi ati recomanda

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 12 ani

Răspunsul la întrebările d-vs şi implicit un diagnostic exact le puteţi primi doar prin consultul unui medic neurolog (una din cauzele apariţiei acestor simptome ar putea fi reprezentată şi de o posibilă spondiloză cervicală)