Buna ziua un raspuns va rog daca se poate?

Ametelile si vertijul Ameteala Durere de cap

Postata de Utilizator11554820663 cu 5 ani in urma.

Buna ziua am 28 de ani si de 2 zile persista o apasare/ durere la ceafa, daca incerc sa aplec capul s au sa ma las cu capul in joA
durerea si presiunea este mult mai apasatoare si parca ametesc, in dkimb am o continua durere deranj fix la ceafa, este prima data cand am aceste simptome! Va rog dati mi un sfat multumesc

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Cefaleea-si-migrena/durerea-de-cap-16-posibile-cauze_5912