Ameteala si stari de somnolenta

Ametelile si vertijul

Postata de MembruMobileApp309433 cu 7 ani in urma.

buna ziua lucrez intr-un spatiu inchis si tot timpul programului sunt ametita la cap si am stari de somnolenta vreau sa precizez ca avem aer conditionat si este curent. Ma simt foarte obosita si slabita cateodata chiar daca beau cafea tensiunea este buna dar nu stiu ce se intama de ma simt asa obosita si totodata ametita in spatiu inchis acolo nu avem nici o fereastra lumina este artificiala

Raspunsuri (1)

Psihoterapeut Roxana Patrascu

acum 7 ani

Ac***a in vedere aceste conditii neprielinice, incercati sa vorbiti cu superiori sa incerce sa gaseasca o solutie. Intre timp, puteti sa va aduci o veioza cu lumina calda, sa purtati o bandana pe cap, sa faceti o pauza de 5-10 minute la fiecare 50 de minute (chiar sa iesiti la aer).

Toate cele bune.