buna seara

Ametelile si vertijul

Postata de silviubr cu 9 ani in urma.

Buna seara de 3 ani ma confrunt cu o stare extrem de ciudata a, ameteli si stari de lesin tot timpul si moleseala mare in gambele picioarelor care si cu disconfort deja nu mai suport reactia asta nici la munca nu ma pot duce, va implor ma puteti ajuta careva?

Raspunsuri (1)

yuri boyka

acum 9 ani

salut silviu.cunosc pe cineva care te poate ajuta.iti las mailu meu ***.sa imi scrii ca sa vorbim