buna seara

Ametelile si vertijul

Postata de danielaa12 cu 10 ani in urma.

Am 17 ani si astazi la scoala mi s-a facut rau..am inceput sa tremur rau mi s-au invinetit mainile..si ameteam.si .imi simteam picioarele moi..sunt la menstruatie dar eu mai am si probleme cu glicemia imi mai scade..si cu rinichii.cde la ce sa ma fi simtit asa rau?multumesc!

Raspunsuri (2)

George_79

acum 10 ani

Fa sport,si mananca sanatos...,pana simti ca ti sa reglat organismul,gandeste pozitiv si in actualitate.
Invata sa-ti asculti corpul care iti va spune ce sa faci ptr. el in a fi sanatoasa si a te simiti bine..,in pielea ta.

danielaa12

acum 10 ani

Multumesc pt sfat.astazi am facut un set de analize..sa vedem cum or sa iasa