bilobil

Ametelile si vertijul

Postata de anaderol cu 12 ani in urma.

cu ce poate fi inlocuit bilobilul? frunzele de artar (ceai) ar fi alta optiune?

Raspunsuri (1)

Mihaela22120678

acum 12 ani

Bilobilul contine Ginkgo-biloba, deci nu poate fi inlocuit cu frunze de artar.
Cel mai bun preparat de Ginkgobiloba este tanakan. Important este ca in produsul respectiv sa se extraga substantele bune si sa se indeparteze cele rele din planta. La suplimentele alimentare nu aveti garantia ca acest proces este facut corespunzator.
Sanatate!