as dori un sfat

Ametelile si vertijul

Postata de MembruMobileApp307961 cu 8 ani in urma.

Buna. De cateva luni am o durere in partea dreapta a capului. La inceput nu era in fiecare zi asa ca nu am facut caz dar acuma am o durere ingrozitoare. Am luat calmate si nimic. Cu ochiul drept vad in ceata iar cand imi intorc capul am dureri groaznice si ameteli. Va rog sa imi spuneti parerea dumneavoastra si ce ar trebui sa fac. Va multumesc

Raspunsuri (1)

Psihoterapeut Roxana Patrascu

acum 7 ani

Ac***a in vedere ca aceste simptome persista, programati-va la medicul de familie. In urma cosultului, o sa primiti un raspuns, probabil trimitere catre alti medici specialisti sau si un tratament adecvat.

Sanatate si o zi buna!