Anemie

Ametelile si vertijul

Postata de MarianaR cu 12 ani in urma.

Buna ziua, am fost operata de fibrom uterin si acum trebuie sa tin regim si de aceea ma simt slabita si vreau sa stiu ce multivitamine imi recomandati pentru recuperare.

Raspunsuri (4)

Mihaela22120678

acum 12 ani

Incercati cu Vitamax.

MarianaR

acum 12 ani

Multumesc pentru ajutor

Victoras

acum 12 ani

Avund in vedere ca este sezonul murelor,va recomand cu multa caldura aceste fructe.Iarna il puteti consuma si sub forma de sirop.Totodata un bun vitaminizant este Catina alba.Sanatate!!

Victoras

acum 12 ani

A!! Am uitat de Coada calului (ceai sau capsule) Cereti ajutor la Naturiste !!!