Analize

Ametelile si vertijul

Postata de CrisVio cu 8 ani in urma.

Intr-o zi mi-a cand am venit din oras mi s-a pus parca ceva in capul pieptului, si am lesinat, invinetisem fata si inclesatsem gura, la 3 minute mi-am revenit... Am facut analize la Hematologie si Biochimie .. toate au iesit bune , cu exceptia Volum mediu trombocitar 11.6 peste limita de 11, si Latimea distributiei trombocotare 15,7 peste limita de 15.5 ...
Zilnic am dureri de cap si ameteli foarte dese...
De la ce mi s-a facut rau, si ce tratament pot urma?

Raspunsuri (2)

CrisVio

acum 8 ani

nu stie nimeni?

Maria

acum 8 ani

Cred că ar trebui să te adresezi unui dr. neurolog !!Multă sănătate!!