Ametelile si vertijul

Postata de nae ramona cu 11 ani in urma.

cind fac treaba am senzatia ca nu mai am putere in maini si obosesc ma ia cu calduri am ameteli si imi viine sa stau jos tot timpu practic ma simt moale tot timpul va rog sami raspundeti

Raspunsuri (5)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Slabiciunea musculara,oboseala aparute dupa eforturi mici ar trebui investigate; este recomandat da efectuati un consult medical de specialitate (interne).

fusun

acum 11 ani

Mergi la endocrinolog !

antonela

acum 8 ani

Buna ziua sunt o fata de 23 de ani am o boala foarte grava in care nu ma mai descurc sa fac fata de 4 ani stau inchisa in casa nu am iesit in lume sa cunosc sa vad doar ies sa imi cumpar de mancare si in casa singura am senzatia ca sunt intro alta lume nu support pe nimeni langa mine nu stiu sa tin o conversati cu lumea nu ma descurc in lume mie frica sa ies din casa uit ce fac pe unde merg va rog am ganduri negative (negre ) nu imi pasa de nimic.Ex daca azi am ce manca e bine daca nu nu stau asa nu stiu cine sunt cu adevarat si ce vreau se la viata va rog sa ma ajute cineva

antonela

acum 8 ani

Buna ziua sunt o fata de 23 de ani am o boala foarte grava in care nu ma mai descurc sa fac fata de 4 ani stau inchisa in casa nu am iesit in lume sa cunosc sa vad doar ies sa imi cumpar de mancare si in casa singura am senzatia ca sunt intro alta lume nu support pe nimeni langa mine nu stiu sa tin o conversati cu lumea nu ma descurc in lume mie frica sa ies din casa uit ce fac pe unde merg va rog am ganduri negative (negre ) nu imi pasa de nimic.Ex daca azi am ce manca e bine daca nu nu stau asa nu stiu cine sunt cu adevarat si ce vreau se la viata va rog sa ma ajute cineva

catalina

acum 8 ani

buna acelasi lucru patesc si eu am 24 de ani se numeste anxietate sau depresie mergi la psihiatrie sau psihilog nu te grabi sa iei antidepresize pt ca unele dau dependenta . eu am stari dastea apar si dispar incerc in mintea mea sa zic ca totul e ok nam nimik si ies afara etc adika fac ceea ce mie frika sa fac fac :) sanatate mult ma gasesti pe facebook https://www.facebook.com/katelutza.catalina sau pe mail [email protected] mai vb