Ameteli?

Ametelile si vertijul

Postata de Utilizator11535724675 cu 5 ani in urma.

Cand ma ridic de jos am ameteli; văd incetosat si ma doare capul..Si nu e de lipsa de vitamine...port ochelari de vedere..dar nu e de la ei..chestia asta se intampla de mult timp si niciodata nu am luat-o in serios. Dar am început să mă tem...va rog ajutati-ma

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ametelile-si-vertijul/vertijul_353