ameteli

Ametelile si vertijul

Postata de aniros2013 cu 10 ani in urma.

Buna, azi am tras o sperietura groaznica, dintr''o data am ametit, mi s''au infundat urechile si nu am putut sa stau pe picioare si aveam senzatia ca se misca incaperea cu mine..care ar putea fi cauza? mentionez ca mi s''a luat tensiunea si a fost buna

Raspunsuri (4)

ghiceala

acum 10 ani

cum vrei sa stie cineva ce ai numai din cele spuse ?
trebuie sa spui mai multe despre tine..nici macar sexul sau varsta nu l-ai spus...

aniros2013

acum 10 ani

feminin 25 de ani totul s''a intamplat brusc si nu am mai patit niciodata asa ceva

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa consultati medicul internist pentru evaluare clinico-biologica. Cauzele pot fi multiple: anemie,variatii ale tensiunii arteriale si pulsului, afectiuni din sfera ORL, neurologice, etc.

aniros2013

acum 10 ani

multumesc :)