ameteli

Ametelile si vertijul

Postata de parvumarinela cu 11 ani in urma.

am ameteli din cand in cand dar nu ma doare nimic am 57 ani sunt in menopauza de 3 ani .Cand eram copii ne invarteam si cand ne opream eram ametiti cam aceiasi senzatie o am si acum .si parca imi fuge si imaginea .Ce e de facut ..la medic nu merg desi suntem prietene de frica de ce o sa/mi spuna va multumesc

Raspunsuri (3)

Adrienne

acum 11 ani

Ar putea sa recomande [ medicul de famile] un examen ORL , o radiografie de coloana cervicala [ar putea fi o spondiloza cervicala], chiar si un control la neurologie,etc. Cauze sunt mai multe. Trebuiesc facute investigatii .Multa sanatate !

fusun

acum 11 ani

La ENDOCRINOLOG sa mergeti !

iulia

acum 11 ani

am ameteli cand merg pe strada si iau bilobil forte este bun si cat timp ar trebui luat multumescdrw