ameteli

Ametelile si vertijul

Postata de camelia3317339 cu 12 ani in urma.

buna ziua as dori sa va intreb am fost la mare si in prima zi n-am avut nimic a doua zi pe plaja in jurul orei 10 stand pe sezlog am inceput sa ametesc foarte rau am fost la cortul de prim ajutor mi s-a luat tensiunea aveam 12 cu 8 si mi s-a spus ca probabil e de la diferenta de altitudine noi fiind din jud prahova.experienta s-a repetat aproape in fiecare zi cat am stat la MARE.sau daca intru intr-o camera si mi se pare ca e foarte cald(zapuseala) ametesc si am senzatie de voma.multumesc

Raspunsuri (3)

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

Ionescu

acum 12 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

Mihaela22120678

acum 12 ani

Sfatul meu este sa mergeti sa va consulte un medic neurolog.