ameteli

Ametelile si vertijul

Postata de melania23122275 cu 12 ani in urma.

as dori sa stiu daca ametelile sunt stari de ingrijorare, de ceva timp ametesc, nu foarte rau , ar fi indicat niste analize?

Raspunsuri (5)

laura

acum 12 ani

Da,ar fi indicate niste analize la sange,poate aveti carenta de ceva..

laura

acum 12 ani

Daca la sange nu iese nimic anormal,ar fi indicate si niste consultatii la oftalmologie si neurologie..

victoras

acum 12 ani

asa cum a spus si Laura poate fi vreo carenta de ceva,poate anemie.Niste analize complete nu ar strica.Iar daca toul e ok tind sa cred ca ar pute fi de la o circulatie cerebrala deficitara,care nu e ceva nerezolvabil. Sanatate si tine-ne la curent.

Medic Epuran

acum 12 ani

Pe lângă trimiterile foarte bune făcute de către utilizatorii Laura şi victoraş, aş recomanda şi un consult ORL (vertijul putând fi cauzat şi de o eventuală afecţiune în sfera ORL)

Maria

acum 12 ani

La fel ma simt si eu de cateva zile , ametesc dar nu rau , si am o stare de somnolenta mai tot timpul , tin sa mentionez ca la ultimele analize mi-a iesit ficatul marit, oare asta sa fie cauza???

Va multumesc.