ameteli

Ametelile si vertijul

Postata de lacoste cu 13 ani in urma.

buna ziua, am ultimul timp niste ameteli, pot fi in strada, in transport , oriunde. Spuneti-mi va rog la ce medic sa ma adresez pentru consultatie?

Raspunsuri (5)

Iuli

acum 13 ani

Neurolog si ORL in principiu

Medic Epuran

acum 13 ani

Recomand consultul unui medic neurolog sau ORL-ist (cum bine a menţionat utilizatorul Iuli)

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

Psh IOana Panculescu

acum 13 ani

daca ti se intampla pe strada ,in transport poate fi o anxietate.

Ayska

acum 13 ani

Dute la tomograf. Poate o fi ceva grav sau o simpla lipsa de calciu.