ameteli si tiuitul in urechi

Ametelile si vertijul

Postata de bekka07 cu 11 ani in urma.

buna seara ,am 57 ani si de 3 ani nu ma simt bine deloc la inceput am avut dureri de cap,slabiciune si amorteala fetei.acum de 1 an am ameteli puternice si noaptea ami tiuie rau urechile .am fost la neuro ,pshiho si toate analizele la singe,va rog spunetimi ce am ca nu stiu ce sa mai fac.multumesc!

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Un diagnostic cert il veti obtine in urma unei evaluari amanuntite ; nu este suficienta descrierea dumneavoastra pentru a va spune de ce suferiti.
Este recomandat sa consultati medicul ORL, neurolog cu eventualitatea efectuarii examenelor mai complexe ( TC sau RMN cerebral); uneori, este bine sa cereti mai multe opinii de specialitate.
Uneori, pentru a obtine un diagnostic corect si un tratament adecvat este nevoie de a strabate un drum lung.

hitler

acum 8 ani

da domnule pacient trebuie sa mergeti pe un drum lung si la sa mai dati bani ..si abia atunci o sa vedeti ce suferinta aveti ..a ghicit domnul doctor in cafea ....:))))))))