Ameteli si dureri de ochi

Ametelile si vertijul

Postata de Andreea deea 15 cu 10 ani in urma.

Buna ziua! De 3 zile am ochiii umflati si ma dor foarte tare , in spate ! Daca ma uit intr-o lumina mai puternica ( a telefonului sau televizorului) mai mult timp, ma doare si mai tare si am ameteli ! Imi poate da cineva un sfat ?
P.s.: De aproape 1 an sufar de ameteli , dar nu se misca lucrurile din jurul meu , ci eu am impresia ca o sa cad din picioare si ametesc.
Pps.: Am absolut toate analizele facute si nu am nimic ! Le am facut de 2 ori , la clinici diferite si nu am absolut nimic! Ma ingrijoreaza rau ametelile .. Nu pot sa fac lucrurile obisnuite de zi cu zi din cauza acestor ameteli si a faptului ca imi da o stare de panica .

Raspunsuri (2)

buna

acum 10 ani

Daca nu te poate ajuta nimeni posteaza intrebarea ta aici:
http://s*****a/

Awoody

acum 9 ani

Salut. Ai rezolvat problema ta? Ti-ai revenit?