Ameteli si dureri de cap?

Ametelile si vertijul

Postata de MembruMobileApp1523020969 cu 5 ani in urma.

La multi ani tuturor!!
Ma confrunt de ceva timp cu niste dureri de cap foarte nasoale si cu niste stari de ameteala(cap tulbure mai bine zis, ca nu simt ca se invart lucrurile..e ca un dezechilibru) si asa o stare de molesala mai ales cand stau in picioare sau cand ma deplasez.am urmat si un tratament homeopat pt migrene..cei drept mi-a fost unpic mai bine..dar de cateva zile mi-au revenit iar starile...

Raspunsuri (2)

acum 5 ani

sangele care trebuie sa ajunga la cap, sa oxigeneze si sa alimenteze corect..se face in intestine s ficat , din ce pui in farfurie
cred ca e cazul de investiagtii la gastrologie si un nutritionist

MembruMobileApp1523020969

acum 5 ani

Va multumesc mult dl doctor pt sfat!!
Eu ma gandeam ca poate si de la fiere sa am durerile astea..cu Craciunul am exagerat putin cu "mancarea grea" mai exact preparate ce contin carne tocata si mi-a fost foarte rau chiar am vomitat, nu mai suportam nici mirosurile puternice (gen parfum, usturoi)..