Ameteli si dureri de cap

Ametelile si vertijul

Postata de Ana-Maria140135650 cu 11 ani in urma.

Am fost diagnosticata in martie 2012 cu sindrom vestibular pentru ca re inca urmez tratament. Desi simptomele acestuia s-au atenuat, am observat ca in ultima perioada daca ma enervez sau ma supar foarte tare apar niste ameteli bruste creandu-mi senzatia ca nu ma pot tine pe picioare si apoi apar dureri de cap putenice, dar care dupa cel putin 2 ore cedeaza. As dori sa stiu de ce apar acestea?

Raspunsuri (2)

afer

acum 11 ani

Buna ziua,

Daca doriti sa va raspund la intrebarile pe care le aveti,
sa interpretez analize medicale, sa va ofer sfaturi, tratamente ,
trimiteri catre alti medici va rog sa ma contactati cu un e-mail la adresa
[email protected], sau sa accesati pagina de facebook :
http://www.facebook.com/pages/Consultatii-Medicale/453840897967707.

Medic Naturopat

Citeste hartia insotitoare

acum 11 ani

Cat iei un medicament, toate simptomele noi aparute sunt de la acel medicamentl. Citeste hartia insotitoare la efectele secundare incomplete trecute acolo. Medicamentul face mai mult rau decat bine, si la baola nici nu a ajutat altfel nu l-ai mai lua inca.