Ameteli..ce ar trebui sa fac?

Ametelile si vertijul

Postata de MembruMobileApp1494662178 cu 6 ani in urma.

Buna ziua. De o săptămână amețesc, mai ales noaptea cand îmi intorc capul. Am fost la neurolog si mi a dat betaserc 2 pe zi si tiolin 1 pe zi, refen injectii una. Urmez tratamentul de 5 zile si tot asa ma simt. Nu ar fi trebuit sa treaca? Oare ce imi recomandati sa fac mai departe?

Raspunsuri (1)

Psihoterapeut Roxana Patrascu

acum 6 ani

Daca dupa aproximativ doua saptamani de tratament tot nu observati imbunatatiri, programati-va din nou la medic. Este posibil sa va schimbe schema de tratament. Intre timp, straduiti-va sa aveti un stil de viata sanatos (alimentatie, odihna, activitati sportive usoare, lucruri care sa va creeze emotii pozitive).

Multa sanatate!