ameteli atroce inexplicabile

Ametelile si vertijul

Postata de sony2010 cu 12 ani in urma.

buna seara mama mea are o problema majora si nu stim ce sa mai faceam are 57 de ani si de vreo 2 luni are ameteli f puternice cu senzatia de presiune in urechi, problema este ca are diabet,face si tahicardie foarte puternica.toate analizele sunt normale glicemia foarte putin peste limita superioara ,in rest rmn perfect doppler inima perfecta ekg bun eco abdominal bun.A luat actovegin si betaserc si pt tensiune toate la recomandarea medicului la inceput au avut efect o perioada dar ametelile au revenit cu crize de tahicardie puternice si tensiunea este oscilanta cand f mica cand 14 cu 8 cel mai mult var rog din suflet ce ma sfatuiti?

Raspunsuri (4)

sony2010

acum 12 ani

uitasem sa mentionez ca si la Orl totul e bun

Alo

acum 12 ani

Multe boli similare apar de la medicamentele luate, cititi hartia insotioare.
Mergeti in plus la un medic homeopat bun caci alopatia, dupa cum vedeti, nu are cum sa va ajute si nici macare nu vede cauza, des fiind chiar ea in sine cauza. Daca pacientul este foaarte bolnav dar analizele sunt perfecte este evident ca medicina la care apelati este foarte bolnava si trebuie parasita cat mai curand.

irina

acum 10 ani

buna ziua. va scriu pentru ca si mama are aceleasi simptome, analizele nu arata nimic ingrijorator, doar colesterol mai mare... pentru sony2010: mama dvs cum se mai simte, ati gasit un remediu si cauza?
multumesc mult pentru raspuns! irina

Georgrta

acum 8 ani

Betaserc dupa prospect si in 2-3 zile începe sa se amelioreze situatia mamei dv.