Ameteala

Ametelile si vertijul

Postata de andrezzzzz cu 9 ani in urma.

Buna ziua am si eu o intrebare sunt baiat si am 20 de ani de vreo 3 luni am stari de ameteala am facut analize sunt ok am fost la neurolog totul este ok dar starea asta inca continua ma poate ajua cineva cu vreun sfat? Multumesc frumos

Raspunsuri (5)

nicoleta

acum 9 ani

ai consultat un orelist?poate sa fie de la urechea interna,sau ma rog probleme cu urechile

Carmen

acum 9 ani

lipsa calciului si a vitaminelor din organism produc stari de ameteala.

iti recomand vitamina B complex si tinctura de calciu din gama Dr Hulda Clark. Sunt cele mai bune!!!

jocker

acum 9 ani

Lipsa calciului?! Daca analizele au valori normale, lipsa de calciu e boala romanilor!

andrezzzzz

acum 9 ani

Multumesc de raspuns dar analizele mi-au iesit ok toate vreau sa spun ca am zile cand ma dor tendoanele din spatele capului cateodata pana pe umar si mai am si vederea cateodata incetosata

Etelka

acum un an

Ce analize ai făcut la neurologie ?