ameteala

Ametelile si vertijul

Postata de miki_vasi2000 cu 13 ani in urma.

buna seara!acum 2 sapt.am racit puternic,gripa,am chemat si salvarea la care doctorul mi-a dat 2 antibiotice sa iau,sirop de tuse si un medicament pansament,inainte pana sa vina medicul,luasem paracetamol sinus,nurofen forte si algocalmin.de 1 sapt.de cand mi-a trecut raceala,am ramas infundata in nas si am ameteli continue,tot timpul parca imi vine sa stau in pat,sunt tot timpul ametita,merg greu,respir mai greu si obosesc tot timpul.de unde aceste ameteli?

Raspunsuri (5)

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

aiyda

acum 13 ani

se poate sa se fi produs o reactie adversa ,sfatul meu este sa incerci sa bei ceaiuri ,in special de musetel sau menta ,si momentan sa lasi pastilele.sper sa te ajute :)

gabi

acum 13 ani

si eu am aceeasi chestie....ameteala,stari de rau,somnolenta.nu stiu dak ar fii de la pastile k iau doar augumentin si eurespal.stiti alta cauza de la care ar putea venii ameteala asta?

tamik

acum 11 ani

vizita la ORL poate sa fie de la urechea interna care afecteaza echilibrul.

Vasile

acum 10 ani

De la eurespal sunt ametelile.