Ameteala, stare de neliniste

Ametelile si vertijul

Postata de dragrace90 cu 10 ani in urma.

Buna ziua... Numele meu este Adrian, am 24 de ani. In feicare zi am o stare de ameteala ... simt ca incepe de la spatele "capului" , apoi cuprinzand pana in fata. Am fost sa`mi fac analizele la sange, si mi-au iesit bune...inclusiv glicemia... Uneori am senzatia ca intru in panica... De 2 saptamani era sa lesin...apoi mi-a fost dat un pahar de apa cu zahar si mi-am revenit. Din ce cauza poate fi? Iau si pastile cu vitamine 2 pe zi, si fier o data pe zi... :(
Multumesc

Raspunsuri (4)

dragrace90

acum 10 ani

Am uitat sa precizez. Am 1.86 si 60 kg.

locic dana

acum 10 ani

ai incercat produsul asta pentru imunitate?
http://www. ekilibrium. ro/articol/Produse/Tratament_sistem_imunitar/Imune-229.html

Petru

acum 10 ani

60 de kg la 1.85?La analizele de sange,Calciul ti a iesit ok?Esti prea slab pentru inaltimea ta,mergi la medicul de familie si spune i ce simptome ai,cu siguranta te va ajuta sa te pui pe picioare cat de cat.Eu am 1.84 si 72 de kg si toata lumea imi zice ca sunt slab.Apa cu zahar este buna doar in cazurile de hipoglicemie dar tu zici ca Glicemia a iesit in valori normale.Mergi la medicul de familie.Sanatate!

cristinamoldovan

acum 7 ani

Cautind niste raspunsuri la problemele mele am gasit ceea ce ati scris, a trecut ceva vreme si de atunci ati rezolvat cit de cit problema pe care o aveati caci si la mine se manifesta la fel incotr o va-ti indreptat cu investigatiile?