ameteala si vertij

Ametelile si vertijul

Postata de ini_voicu cu 12 ani in urma.

buna ziua. Ma numesc Viorel am 33 ani. De cateva zile bune am dureri in spate la ceafa simt ca ametesc tot timpul, ca daca misc capul imaginea se muta cu privirea, ma simt foarte slabit si nu am pofta de mancare.

Raspunsuri (3)

Psih. Roxana Olaru

acum 12 ani

Buna seara,

Va recomand sa consultati un medic neurolog pentru a verifica daca nu aveti o inflamatie la nivelul coloanei in zona cervicala si sa va dea un tratament adecvat.

membru214068

acum 12 ani

am 56 de ani si de jumatate de an am un vajait in partea drapta a capului am facut control la orl si la neurologie a spus ca am o sinuzita faciala dreapta nu am dureri de ureche nu am coptura se sinuzita cate o data ma doare capul dar foarte putin mai ametesc uneori putin am luat antibiotice si pentu oxigenarea creierului am luat de curand si vincomina 20de comprimate dar vajaitul din ureche nu dispare dimineata e mai tare vajaitul dar apoi se mai calmeaza peste zi si seara de la ora 20 iar porneste ce ne puteti recomanda dumneavoastra am luat si gingobiloba am luat si zeolit 250 de capsule si antibiotic dar degeaba nu au dat nici un rezultat va multumim din suflet dar asteptam un raspuns de la dumneavostra multa sanatate multumim

mihai

acum 8 ani

Buna seara.ma numesc mihai.am 23 de ani...si am o problema cine vede sama ajute si pe mine cineva va rog. De 2 luni am zgomote in urechii si cand stau in partea drepta cu capu aud bataili inimi in ureche.si la fell cu oichii cand le misc le aud in cap ..sama ajute si pe mine cineva va rog.ce pot sa fac ? Ce e? Sunt disperat ..multumesc