ameteala si vedere incetosata

Ametelile si vertijul

Postata de qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm cu 11 ani in urma.

Buna! Am 14 ani. Si vara trecuta mi se intampla si mi se intampla si acum. ma ridic si deodata vederea mi se incetoseaza, ametesc, ma simt total obosita si ma doare pe moment capul. Ce poate fi?

Raspunsuri (2)

Manu70

acum 10 ani

-fa un examen oftalmologic(la ochi)...posibil sa ai nevoie de ochelari....sa-ti faci inainte analizele uzuale(Calciu,Fier,HLG,Magneziu etc)...stie mediculde familie

Utilizator11535724675

acum 5 ani

Amestec când ma ridic de jos,vad intetosat si ma doare foarte tare capul..Nu am lipsa de vitamine si port ochelari de vedere...Ce am?