Ameteala permanenta

Ametelile si vertijul

Postata de schmier cu 13 ani in urma.

Buna ziua,

Sunt mai tot timpul ametit.In ultima perioada am si o usoara instabilitate sau coordonare gresita la mers.Am facut multe analize medicale cu intrpretare drept normale.Analize de sange de 3 ori in ultimele 5 luni,la ultima fiind descoperite fibinogenul marit si proteina c reactiva,tsh 9.Am facut si ct cerebral(SINUZITE CRONICE),ecografie abdominala totul normal.Am un nodul laterocervical ce se observa greoi,doar daca incordez gatul si de asemenea o unghe incarnata de mai multe luni ce nu trece.Pe langa acestea am si un disconfort psihic destul de crescut!Muncesc destul de mult la calculator 8-10 ore pe zi dar nu cred ca e de aici!Multumesc!

Raspunsuri (3)

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului