ameteala,palpitatii,greata si oboseala,somnolenta

Ametelile si vertijul Somnolenta Oboseala

Postata de robertinos82 cu 12 ani in urma.

acum cateva luni am avut o ameteala puternica,senzatie de sufocare si o senzatie ciudata in maini si picoare am facut analizele la de sangesi in afara de glicemia putin peste limita transaminazele putin marite si virusul hepati c . de atunci am aproape tot timpul palpitatii putrnice,greata,transpiratie abundenta la cel mai mic efort,ameteala,obosesc imediat,stare de somnolenta,cateodata simt ca adorm in picioare!va rog ajutati-ma!

Raspunsuri (11)

Medic Epuran

acum 12 ani

Din descrierea d-vs nu poate fi stabilit un diagnostic exact, între cauzele generatoare ale simptomelor putându-se afla atât cauze neurologice cât şi afecţiuni ale sferei ORL (precum sinuzită). Prin consultul unui medic neurolog şi a unui medic ORL-ist vor putea fi obţinute mai multe date care să orienteze diagnosticul

vivian

acum 12 ani

buna ziua as dori sa stiu ce am am dureri de cap tot timpul obosesc f tare imi vine numai sa dorm si am fost la doctor si mia gasit o bronsita pulmonara oare de la ea sa ma simt asa mai am tensiune 16 10

alex

acum 12 ani

am o bronsita de 3 luni si numai trece ce imi recomadati

adella10

acum 9 ani

bromhofort e foarte bun. pe mine m.a ajutat mult .

robertinos82

acum 8 ani

buna,aveai doar ameteli sau toate simptomele de mai sus?

Saracut Lucretia Maria

acum 8 ani

am ca o ameteala mie frica sa merg singura sa nu cad ma mai doare si piciorul sa mina stinga si un fel de amorteala citeodata mai am durere in piept si putina greata va rog sa ma ajutati

madalina

acum 10 ani

Buna seara!!In urma cu o luna am fc.o conizatie, de cateva zile am niste simptome de ameteli,greturi,oboseala,palpitatii,lipsa poftei de mankre,ma simt foarte obosita ,acum vin si va intreb sa fie oare de la conizatie aceste simptome sau o anemie puternica??va rog sa ma ajutati!!va multumesc...

Denisa

acum 9 ani

Buna ziua! Azi dimineata am avut o stare de voma si am avut dureri de stomac. Nu am mai vărsat de cand eram foarte mica. Ce ar trebui sa fac?

marin gheorghe

acum 8 ani

am ameteli ...lipsa echilibru ...transpiratie ..vedere incetosata

Iosif SZ

acum 8 ani

Am întepaturi în zona inimii , somnolenta , greata , ameteli . Am 65 de ani barbat .

Utilizator11606389879

acum 3 ani

Vomit de vineri incontinuu si stare de greata si dimineata ,si azi am vomitat si parca am pot de mancare