amețeli

Ametelile si vertijul

Postata de simonasipos cu 11 ani in urma.

fiica mea de 11 ani povestește că de câteva ori i s-a întâmplat ca noaptea să se trezească din cauză că avea senzația că plutește și se învârte foarte tare patul cu ea. descrie senzația ca pe ceva neplăcut, care îi inspiră teamă.
ziua nu se plânge niciodată de amețeli și nu suferă de nici o boală cronică.
vă mulțumesc.

Raspunsuri (3)

Claudiu

acum 11 ani

V-ati gandit ca ar putea suferi de anxietate? Un control la doctorul de familie nu strica!

Buna ziua

acum 11 ani

Nici un doctor de familie nu va poate ajuta la aceste simptome subtile. Aici medicina clasica e absolut impotenta. Trebuie sa mergeti la un medic homeopat foarte bun (nu sunt multi) caci aceste simptome sunt cunoscute in homeopatie si sunt reale.
Un medic care face homeopatie clasica si nu da remedii dupa scheme.
Totul are si o cauza, insa aceasta nu este importanta daca se gaseste remediul homeopatic potrivit care vindeca.. Uneori cauza este usor de depistat, alteori nu. Poate fi sufleteasca (soc, trauma, deci ceva care a creeat anxietate sau o dauna in suflet) sau de alta natura.
Daca nu cunoasteti nici un medic homeopat bun imi puteti scrie un email la ***@yahoo.com

simonasipos

acum 11 ani

va mulțumesc!