AM O STARE DE STAT IN PICOARE SI AMETESC

Ametelile si vertijul

Postata de ssosso cu 11 ani in urma.

Buna ziua!D e cateva zile stau in casa si ametesc si am o stare de nu pot sta in picioare cand ma ridic simt ca o iau cam razna am fost la doctorul de familie si mia zis ca am insolatie am fost la urgenta si mia pus perfuzie si mia dat sa iau aspirina una pe zi dar eu stau de 4 zile in casa si tot asa ma simt mai mult azi ma durut si stomacul si aveam senzatie de voma,daca stau in pat simt cateodata ca si acolo ametesc dar imi revin repede .A s dori un raspuns daca se poate daca nu ma duc iar la urgenta.Multumesc

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa fiti evaluat intr- oclinica de meficina interna unde puteti face mai multe investigatii( spre drosebire de camera de urgenta).