Am 16 ani, ametesc !

Ametelile si vertijul

Postata de ravaell cu 11 ani in urma.

Am 16 ani. Adrian ma numesc, si de aproape 2 ani ametesc, chestia e ca la inceput ametelile nu erau asa persistente si erau ameteli usoare. Acum ultimele 3 luni alta poveste ametesc ceva de speriat cad jos din picioare.

Nu mi se intampla in fiecare zi, dar mie nu mi se pare normal. E ameteala prin invartire zic eu nici eu nu stiu exact nu prea pot sa-mi dau seama parca mi se invarte mie creierul decat camera.

Si inca ceva, mi se intampla de obicei seara tarziu 11, 12 noaptea mai stau pe laptop. Sunt sedentar, nu fac absolut nici un sport de miscat nu ma duc nici pana la frigider, eu zic ca mananc binisor... nu am un program anume mananc cand ma apuca.

Mi-a fost data o trimitere vara trecuta sa fac un RMN, dar cum nu sunt bani mama mi-a spus ca daca ametelile se opresc nu il mai fac, si s-au oprit pana acum 3 luni si ceva cand iar au aparut.

Raspunsuri (1)

Alina Daniela3

acum 11 ani

vomiti/