Ajutor!

Ametelile si vertijul

Postata de mariiii cu 10 ani in urma.

Buna seara..aceste simptome le am cand si cand dar de cateva zile parca sunt mai intense...am dureri de cap foarte mari,in special presiune in tample si simt uneori ca ma sageteaza,mi se infunda urechile,am ameteli la fel de mari si uneori imi fuge imaginea,imi vine sa vomit,imi este cand prea cald si ma ia cu transpiratii cand prea frig...si am o oboseala continua,nu ma pot concentra deloc..nu stiu daca are legatura dar am si palpitatii...astept raspuns!va multumesc

Raspunsuri (3)

Dorina

acum 10 ani

Poate iti este de ajutor, acest extras din Vindecarea tuturor formelor de cancer

Legatura dintre Paraziti si BOLI

Dupa mai multe experiemente, cercetatoarea Hulda Clark a ajuns la concluzia ca multe din bolile cu care se confrunta omenirea in zilele noastre sunt produse de un anume parazit. Ea a scris si despre aceste descoperiri revolutionare in cartea “Vindecarea tuturor formelor de cancer” – pe care o recomandam chiar daca nu aveti cancer.

Cercetatoarea Dr. Hulda Clark a descoperit in experimente ca:

+ organismele TUTUROR pacientilor bolnavi de cancer erau supraincarcate cu parazitul Fasciolopsis buskii (un vierme plat).

+ TOTI pacientii cu boli de piele erau supra-infestati cu viermi cilindrici (oxiuri, limbrici etc).

+ TOTI pacientii cu acnee rosacee erau puternic infestati cu parazitul Leishmania.

+ TOTI diabeticii aveau trematodul pancreatic al bovinelor – Eurytrema.

+ TOTI cei care sufera de migrene au nematodul Strongyloides.

+ personele cu ASTM au ascarizii in plamani.

+ Multe persoane care fac infarct au viermi in inima.

Psihoterapeut Roxana Patrascu

acum 10 ani

Buna ziua,
Mariiii, cum iti mai este? Ai fost la un consult medical?

Cu bine,
Psih. Roxana Pătrașcu
Telefon: 0721. 349.765
Mail: [email protected]
Website: www.psihoutil.ro

Anca

acum 8 ani

Bună... Cum te mai simt. Și eu simt o presiune în tâmpla dreapta de o săptămână și ma simt foarte obosita. Ai fost la medic? Multă sănătate!