Stare de leșin?

Ameteala Anemie

Postata de Costin cu 5 ani in urma.

Bună ziua ! Săptămâna trecută eram în autobuz (stăteam în picioare pentru că nu mai era loc pe scaune) şi dintr-o dată mi-a venit o stare de rău şi vedeam negru, transpiram foarte tare deşi era răcoare, nu mai auzeam nici bine şi mă durea capul foarte tare, a fost îngrozitor...am zis că leşin.A durat aproximativ 4 minute până am început să îmi revin.Cam de atunci mă simt cam ciudat...mă simt cam moale...Am 18 ani, 1.80m şi vreo 62 de kg. Vreau să menționez că mănânc foarte mult.Ar trebui să mă îngrijorez?Nu știu în ce grup să încardez asta.

Raspunsuri (2)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Anxietate-si-atac-de-panica/atacul-de-panica-si-tulburarile-cauzate-de-panica_16

Costin

acum 5 ani

Multumesc! Astept si alte raspunsuri.