Cum pot scapa de ameteli si tremur in pozitie ortostatica?

Ameteala

Postata de Ramo cu un an in urma.

De mai bine de 3 ani am ameteli si dezechilibru in pozitia ortostatica si tremur in tot corpul, mai ales în picioare, dar care nu este vizibil. Am fost la diferiți medici, am facut investigatii multiple, am depistat ca am hernie de disc l4-l5, am urmat si tratament anxiolotic dar fără niciun folos...

Raspunsuri (1)

Ramo

acum un an

De ce nu răspunde chiar nimeni? Spre ce medici sa ma mai orientez macar? Neurolog, cardiolog, psihiatru? Macar un sfat daca e cineva care a mai trecut prin asa ceva...