Ce poate fi?

Ameteala

Postata de MembruMobileApp1523020969 cu 5 ani in urma.

Hey!
Am si eu o nelamurire...de ceva timp ma confrunt cu o stare ciudata de ameteala (cap tulbure mai bine zis ca nu se intarte nimic cu mine)
Am fost la neuro, am facut si un ct craniu si a fost ok.
De la neuro mi s-a spus ca ar fi toata ameteala asta pe psihic.
A mai trecut cineva prin asta?
Intr-adevar eu sunt o persoana anxioasa de fel si ma sperii cand vine vb de sanatatea...
Am luat si betaserc si nimic...
Momentan iau 1/2 de arketis si 1 pastila de cebrium..
Ast pareri de la voi.
Multumesc!

Raspunsuri (1)

Utilizator21573545709

acum 4 ani

si eu sunt in aceeasi situatie. am fost la pneumolog, cardiolog, medicina interna, analize de sange,...nimic. acum fac terapie la psiholog si am reusit sa scap de atacurile de panica, dar nu si de anxietate si ameteli...toata lumea zice ca aceste ameteli sunt pe fond psihic, din pacate..