Ce poate fi?Ajutor!!!!?

Ameteala

Postata de Utilizator11610804718 cu 3 ani in urma.

Cred ca am 6 luni de cand am aceste stări încontinuu, mai exact:
greata
uneori gust amar
ameteli
dureri de coloana vertebrală (am 2 inele deplasate)
aritmii(am fost la cardiolog si se pare ca ar fi din cauza unor nodul tiroidian, voi merge curând la endocrinolog)
dureri in piept
stare de rau generală simt ca mor atât de rau ma simt
de 2 zile ma doare stomacul
oboseala
ma simt slăbită
uneori dureri de cap
sunt zile în care ma dau jos din pat dimineata, si imi tremura tot corpul.
Analizele au ieșit bine, la medici la care am fost zic ca sunt bine, numai stiu încotro să merg și ce sa fac simt ca mor si nu gasesc niciun leac la ce am.

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-ale-inimii-si-vaselor/palpitatiile-semn-al-anxietatii-sau-al-unei-boli-de-inimai_15193

Utilizator11610804718

acum 3 ani

Am mers si la medicul de familie,am mers de prima dată de la primele simptome.