Ameteli în urma unui traumatism?

Ameteala Cefaleea cluster

Postata de MembruMobileApp334584 cu 6 ani in urma.

Buna ziua. În urma cu o luna și o săptămână am fost supus unei agresiuni, am fost lovit de doua ori cu pumnul în frunte și o data în spatele capului, unde se întâlnește coloana cu craniul. De atunci tot am senzație de amețeală pe tot parcursul zilei, dureri de cap,tulburări de somn, greata și lipsa de concentrare. Simt ca nu o sa mai îmi treacă niciodată. Am făcut RMN , CT, am fost la neurolog, la ORL toți au spus ca nu am nicio afecțiune. Am mai făcut și analize de sânge și aveam sidermie scăzută și VTM mărit. Ce sa mai fac? Nu mai rezist la senzațiile astea, nu pot sa ma duc la cursurile de facultate pentru ca mi se face greata înăuntru.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ametelile-si-vertijul/7-afectiuni-pe-care-le-semnaleaza-ameteala_15906