Tinca Teodora Albert?

Alzheimer

Postata de Tinca Albert cu un an in urma.

Precizez ca mi- am facut si RMN la clinica Regina Maria! Sunt oarece modificari in structura neuronala dar motivatia medicului neurologa fost specifica varstei !

Raspunsuri (2)

Psih. Stefania Budacu

acum un an

Atunci cereți o a doua opinie, căutați pe internet și vedeți care sunt cei mai bun neurologi din București, alegeți pe cineva și mergeți acolo. Faceți aceasta doar ca să fiți dumneavoastră sigură . altfel, înțeleg că nu este problemă de SLA. Puteți lua Cebrium, puteți apela la un nutriționist care să vă ajute cu un regim alimentar benefic.
De asemeni, starea de anxietate cu siguranță nu vă face bine; dacă toate analizele sunt bune, și sunteți văzută de 2-3 neurologi care confirmă că totul este în ordine, vă recomand și psihoterapie cognitiv comportamentala.
Toate cele bune!

Psih. Stefania Budacu

acum un an

Atunci cereți o a doua opinie, căutați pe internet și vedeți care sunt cei mai bun neurologi din București, alegeți pe cineva și mergeți acolo. Faceți aceasta doar ca să fiți dumneavoastră sigură . altfel, înțeleg că nu este problemă de SLA. Puteți lua Cebrium, puteți apela la un nutriționist care să vă ajute cu un regim alimentar benefic.
De asemeni, starea de anxietate cu siguranță nu vă face bine; dacă toate analizele sunt bune, și sunteți văzută de 2-3 neurologi care confirmă că totul este în ordine, vă recomand și psihoterapie cognitiv comportamentala.
Toate cele bune!