neuroacantociroza

Alzheimer

Postata de potra cu 13 ani in urma.

Daca cunoaste cineva detalii despre aceasta boala- neuroacantocitoza-manifestari si in special tratament.Sant suspect de aceasta boala, am 33 de ani si a inceput sa se manifeste in urma cu o luna.
va multumesc

Raspunsuri (2)

titi

acum 11 ani

Salut, cum te simti in prezent?
Mama mea pare a avea asa ceva, desi doctorii i-au pus alt diagnostic.
sper ca la tine sa nu se fi confirmat si sa fie altceva mai simplu.
Multa sanatate

potra

acum 11 ani

Salut,
Ce manifestari are mama ta? Ce diagnostic i s-a pus? Eu ma simt mai bine, desi nici la mine nu s-a confirmat diagnosticul in urma analizelor si a RMN-ului.
Sanatate la toti!!