keratoconus

Alzheimer

Postata de andre_pop cu 12 ani in urma.

stie cineva daca se opereaza de keratoconus si in suedia?

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Exista mai multe remedii la keratoconus. Atata timp cat toate sunt disponibila la noi in tara, m-as mira sa nu fie disponibile in Suedia.

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna seara,

cred ca ar trebui sa ne scrieti mai multe detalii despre dumneavoastra pentru a putea primi un raspuns adecvat. spre exemplu din intrebare nu inteleg daca: sunteti deja in suedia si aveti aceasta boala si nu stiti daca va puteti trata acolo, sau sunteti in Romania, credeti ca aici nu aveti acces la vreun tratament si doriti sa va tratati acolo?

va urez o seara buna