Buna?

Alzheimer

Postata de Valined cu un an in urma.

Am 39 de ani și fost diagnosticat cu SLA va rog să îmi recomandați un tratament pentru aceasta boala. Momentan i-au Rilutek dar se pare că nu are efect,a început să îmi afecteze mersul

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes:
https://sfatulmedicului.ro/Boala-Alzheimer-si-alte-boli-degenerative/scleroza-laterala-amiotrofica-boala-charcot-sau-boala-lou-gehrig_344