Medic alergolog

Alergii

Postata de liliana311 cu 15 ani in urma.

ajutatima indrumatima la o clinica privata care are medic pediatru alergolog multumesc mult

Raspunsuri (2)

acum 15 ani

Buna ziua, Va puteti adresa Clinicii Gral Medical. Str. Traian Popovici, nr. 79-91 Sector 3, Bucuresti Tel./Fax. 021.323.00.00/(02) E-mail: [email protected] Web: www.gralmedical.ro Serviciile oferite sunt de calitate iar pregatirea medicilor este superioara! Multa sanatate!

Monica19661894

acum 15 ani

CAM TARZIU AM INTRAT, DAR DACA NU AI REZOLVAT PROBLEMA SCRIE-MI. ITI DAU ADRESA UNU SPITAL DIN BUCURESTI LA CARE MERG SI EU CU COPILUL MEU.