Vasculita?

Alergii

Postata de ael cu 5 ani in urma.

A avut cineva vasculita?eu am de doua luni si nu mai reusesc sa scap
Am fost internata si in spital acum urmez tratament cu vesel due.detralex si zyrton picaturi.astept sfaturi!

Raspunsuri (2)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Lupusul-si-alte-boli-de-colagen/vasculitele_936

ael

acum 5 ani

Am fost internata mi s a facut tratament intravenos si acasa iau detralex vesel due si picaturi zyrkon.insa tot imi ies acele bubite sub forma de pete