urticarie

Alergii

Postata de AlexandraKlaudia cu 10 ani in urma.

Buna ziua!!! Acum doi ani a inceput sa ma manance pielea foarte rau,am mers la un medic dermatolog si mi-a spus ca am urticarie,in urma tratamentului si a injectiilor mi-a disparut ...anul trecut in octombrie mi-a aparut iaras,am facut analize,am luat la fel tratament, plus injectii cu hidrocortizon dar acum nu imi mai trece .Va rog daca puteti sa ma ajutati cu un sfat,nu stiu ce sa mai fac .Va multumesc !!!

Raspunsuri (3)

Munteanu Dan

acum 10 ani

Avem un cabinet in Bucuresti si cred ca la noi veti gasi remediul pentru afectiunea dv.
Va rog sa ma contactati la telefon 0722 622033

maria

acum 10 ani

Fa-ti analize de scaun din 3 in 3 zile ptr parazitul cu numele Giardia sau tubaj duodenal in spital sau policlinica care il prinde din prima .Daca ai animale in casa renunta la ele.Daca ti-a iesit Giardia trebuie sa faca tratament toata fam.

AlexandraKlaudia

acum 10 ani

Buna ! Am facut examenul coproparazitologic si mi-a iesit giardia,am luat tratament dar tot degeaba...daca urticaria mea e de la giardia ma intreb de ce acum 2 ani cand mi-a aparut pentru prima data mi-a trecut si dupa un an mi-a aparut din nou .Acum imi mai apare din cand in cand dar fara mancarimi de piele .Multumesc pentru raspuns !