Urticarie cronica ?

Alergii

Postata de Ioana cu un an in urma.

Bună ziua! Sufăr de 7 luni de zile de urticarie! Am fost la diverși medici analize tratamente regim alimentar și nu sau văzut schimbări mari! Cei care ați avut și va-ti vindecat ce ma sfătuiți sa fac unde sa mai merg sau ce sa iau?sunt disperata!

Raspunsuri (3)

Diana

acum un an

Buna, Ioana! In primul rand imi pare rau ca te confrunti cu asta! Am avut aceeasi problema constanta care a inceput usor pe un brat dupa care s-a extins. La fel ca si tine am fost la diversi medici care nu au gasit motivul pentru care reaparea in mod constant pana am ajuns printr-o recomandare la Clinica Arcomed. Medicul de acolo mi-a recomandat analize pe baza istoricului medical si am gasit cauza problemei care imi dadea si alte simptome. De 6 luni de zile nu doar problemele la nivel cutanat s-au rezolvat, dar am scapat si de senzatia de oboseala, balonare si migrene cu care invatasem sa traiesc si le consideram normale. Sper sa gasesti si tu o solutie buna si eficienta pentru tine!

Ioana

acum un an

Bună Diana! Și eu sunt din Constanța!unde este aceasta clinica? Îmi poti da mai multe detalii? Mulțumesc frumos

Asined

acum 11 luni

Bună!! Eu m-am confruntat cu aceasta urticarie aproape 1 an , am mers la un medic homeopat și acum încep sa ma simt mult mai bine , iar simptomele apar foarte rar spre deloc. Sper sa te ajute !