urgent raspuns la intrebare

Alergii

Postata de alex1984 cu 10 ani in urma.

Alergie respiratorie si/sau astm alergic inca nu stiu la ce am alergia problema este ca am nevoie de un alergolog deoarece in aer conditionat mi se taie respiratia toal si dupa 5 minute de stat simt ca ma sufoc acum urmez un tratament cu xyzal si simbicort dperam sa ma ajute dar se pare ca nu prea isi face efectul iar medicul meu este in concediu plus ca simt ca ma racaie ceva in plamanii para am o tuse usoara si ma doare toraacele.

Raspunsuri (1)

simplu

acum 10 ani

as vrea sa stiu un pic mai mult despre dvs,am nevoie de informatii fiindca dupa cum stiti nu sunt boli ci bolnavi,nu suntem la fel din cauza asta nu merg tratamentele sablon.Sunt terapeut naturist si daca doriti sa va ajut scrieti-mi pe adresa vitaguard arond etc pt ca aici nu se permit emailuri,nu stiu de ce
multa sanatate