urgent anapen adult

Alergii

Postata de dannutza cu 14 ani in urma.

buna ,soacra mea este elergica la frig si la tot ce este rece are nevoie urgent de ANAPEN ADULT,pe care nu il gasim am fost la mai multe farmaci si pe linga faptul ca nu il au nici nu au cum sa l faca rost.stie cineva de unde l am putea lua?multumesc

Raspunsuri (4)

Maria C

acum 14 ani

Am auzit ca nu mai importa farmaciile acest medicament, dar incearca la prieteni, poate auzi pe cineva care pleaca in afara tarii. Succes

tiba marius

acum 12 ani

am disponibil 2 anapen injectabile cumparate din Grecia cu valabilitate pana in 29.08.2012 pret 49,93 euro. contact: [email protected]

tiba marius

acum 12 ani

am disponibil 2 anapen injectabile cumparate din Grecia cu valabilitate pana in 29.08.2012 pret 49,93 euro. contact: [email protected]

Tiba Marius

acum 12 ani

Am disponibil 2 anapen injectabile cumparate din Grecia cu valabilitate pana in 29.08.2012 pret 49,93 euro. contact: [email protected]